Hoşgeldin Ziyaretçi   
Giriş Yap   veya   Üye ol
Sisteme üye olmadığınız için tüm özellikleri kullanamıyorsunuz. Üye olmak için tıklayın

 

 
lopella
ist 30 yaşında, İstanbul
narinnarin
29 yaşında,
desi1
slm35 yaşında, İstanbul
ergul
32 yaşında, İstanbul
esrakiz86
33 yaşında, Türkiye dışı
asliciddi
asli32 yaşında, İstanbul
yahsikiz
35 yaşında, Bursa
aayysseell
ben29 yaşında,
nazli87
32 yaşında,
fermison
45 yaşında, İzmir
  • İşlemlerim Sayfasına Hoşgeldiniz

 

* İşlemlerim sayfası sitemizde en çok kullanacağınız alanlardan bir tanesi. Burada herşey sizin kontrolünüz altında

 

* Sitemize üye oldunuz doğal olarak bir hareketlilik içerisindesiniz. Birileriyle tanışmak için Göz Kırpabilirsiniz, Arkadaşlık Talebi Yollayabilirsiniz, Yani sitemizin size sunduğu hizmetlerden faydalanabildiğiniz kadarını denemenizde fayda var. Bu sayfada neler yaptığınıza dair hareketlerinizi görebilirsiniz.

 

* Bu sayfa sadece sizin yaptıklarınızla sınırlı değil, sizin gibi arkadaş arayan diğer üyelerinde sizin kullandığınız iletişim araçlarının olduğunu düşünürsek; onlardan gelen Arkadaşlık Taleplerini görüntüleyebilir, Arkadaş listenizi düzenleyebilir, Profilinizi kimlerin gezdiğini öğrenebilir, sizin için yapılan yorumları ve diğer hizmetleri bu sayfadan takip edebileceksiniz.

 

* Bu sayfayı fazla kafa karıştırmamak için ve takibinizi kolaylaştıtrmak adına 2 tane ayrı alana böldük. Bu yazının hemen Sağındaki ve Üstündeki bağlantılardan da anlaşılacağı üzere gelen giden kombinasyonu olarak değerlendirebilirsiniz.

 

* Üst konsolda size gelen talepleri kolaylıkla bulabileceğiniz gibi, sağ konsolda ise sizin yaptığınız işlemlere erişim kolaylığı sağlayabilirsiniz. Hepinizin iyi vakit geçirmesi dileğimizle...