Hoşgeldin Ziyaretçi   
Giriş Yap   veya   Üye ol
Sisteme üye olmadığınız için tüm özellikleri kullanamıyorsunuz. Üye olmak için tıklayın

 

 
lopella
ist 30 yaşında, İstanbul
narinnarin
29 yaşında,
desi1
slm35 yaşında, İstanbul
ergul
32 yaşında, İstanbul
esrakiz86
33 yaşında, Türkiye dışı
asliciddi
asli32 yaşında, İstanbul
yahsikiz
35 yaşında, Bursa
aayysseell
ben29 yaşında,
nazli87
32 yaşında,
fermison
45 yaşında, İzmir

Sıkça Sorulan Sorular

 

 Esenyel.Com Nedir?

 Esenyel Arkadaşlık Sitesi bir birleriyle aynı özellik ve karakterdeki kişilerin bir birlerini bulabilmesini sağlayan bir dating platformudur.

 

 Esenyel.Com a Kimler Üye Olabilirler

 +18 Yaşını doldurmuş, din, dil, ırk ayrımı gözetilmeksizin bay, bayan herkes üye olabilir ve site hizmetlerinden yararlanabilir.

 

 Profiller Neden Editörler Tarafından Onaylanıyor?

 Sitemiz \"Sosyal Paylaşım Sitesi Değildir\" Bilindiği üzere genellikle bu soruyu soran kişiler sosyal paylaşım sitelerini daha önce aktif şekilde kullanmış kişilerdir. Sosyal Paylaşım sitelerinde çoğu kişi sahte profil açarak kişileri maddi ve manevi olarak aldatabilmektedirler. Bizler üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek adına ve daha gerçekçi bir atmosfer oluşturabilmek adına tüm kayıt edilen ve güncellenen profilleri editör gözetiminden geçiririz.

 

 Profilime Neden Fotoğraf Eklemeliyim?

 Sitemize fotoğraf yüklemek yada yüklememek serbest ve tamamiyle sizin tercihinize bırakılmıştır. Ancak belirtmek isteriz ki, fotoğraflı bir üye her zaman fotoğrafsız üyeye göre gerçekçidir. İnsanlar fotoğrafını görmediği kişiyi hayal etmeyi bırakalı uzun zaman olmuştur. Fotoğrafsız tanışmaya MIRC ve chat odaları örnek gösterilebilir. Bu tarz siteler popüleritesini yitirmiş, maddi manevi dolandırıcıların ve sahtekarların meskeni olma yolundadırlar.

 

 Yüklediğim Fotoğraflar Neden Editör Onayından Geçiriliyor?

 İnsanlarımız utangaçlıktan mıdır, kendisine olan öz güven eksikliğinden midir bilinmez; araba, kuş, çiçek, manzara vb resimleri yükleyebilmektedirler. Ayrıca yaşının 35 olduğunu öne süren bir kişinin 18 yaşında bir kişin fotoğraf koymasıda bize göre gerçeklikten oldukça uzak düşmektedir. Bizler Esenyel Arkadaşlık sitesi olarak ciddi ve sadece gerçek kişilerden oluşan bir arkadaşlık platformu düşüncesindeyiz. Bu yüzden tüm profil resimleri editör onayından geçirilmekte ve sitenin amacından uzaklaşması engellenmektedir. ( Ayrıca özellikle şunu belirtelim, sitemize kesinlikle ve kesinlikle pornografik ve erotik fotoğrafların yüklenmesi yasaktır)

 

 Yüklediğim Fotoğrafım Neden Görünmüyor?

 Yüklediğiniz fotoğraflar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra onaylanmaktadır. Bu işlem süresi yoğunluğa bağlı olarak biraz zaman alabilmektedir. Editör onayından önce sitedeki diğer üyeler tarafından resminiz görünmemektedir. Ancak editör onayından sonra sitedeki herkes tarafından görünür olacaktır.